O nás

Firma ANDOSA, s.r.o. pôsobí na realitnom trhu už viac ako 10 rokov a má vo svojom portfóliu rôzne realitné projekty, no je známa najmä ako developer, ktorý stojí za výstavbou bytového komplexu na ulici Zimná v Starej Ľubovni. Po dlhoročných skúsenostiach na realitnom trhu, sme sa rozhodli pretaviť toto morálne bohatstvo a spustili realitnú kanceláriu, ktorá sa zameriava hlavne na uspokojenie potrieb našich zákazníkov. Je pre nás nesmierne dôležité, aby naše služby viedli k spokojnosti všetkých zúčastnených strán, zákazník je preto pre nás tá najvyššia priorita. Využite naše skúsenosti vo svoj prospech a spolupracujte s nami, budeme sa tešiť!

Náš developerský projekt

ANDOSA, s.r.o. stojí za realizáciou úspešného developerského projektu výstavby bytového komplexu na ulici Zimná v Starej Ľubovni. V roku 2010 sa spustila rozsiahla príprava na výstavbu 32 bytových jednotiek, 3 obchodných priestorov, 16 garáži a 20 parkovacích miest v uzavretom bytovom komplexe, ponúkajúcim bezpečie a súkromie vlastníkom bytov. Už vtedy sa kládol dôraz na uspokojenie potrieb zákazníka a preto komplex ponúka dostatočný počet parkovacích miest vo forme garáži a parkovacích plôch. Ponúkané bytové jednotky boli v rôznych veľkostiach a usporiadaniach, aby si mohol vybrať naozaj každý. Väčšina bytov bola predaná už počas výstavby, zvyšok v prvom roku finálnej výstavby, čo dokazuje úspešnú činnosť spoločnosti na trhu realít.

Nenašli ste čo hľadáte? 
Kontaktujte nás a veľmi radi 
Vám pomôžeme!

Kontaktujte nás

Hypokalkulačka

Hypokalkulačka je čisto informatívneho charakteru a realitná kancelária Andosa neponúka žiadne sprostredkovanie úveru. Kontaktný formulár z hypokalkulačky je výhradne ponukou tretej strany.
crossmenu